?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Znamy ceny ŠKODY RAPID po faceliftingu

10.05.2017

Gruntownie odmłodzony model RAPID debiutuje na polskim rynku w cenie od 50 100 zł. W ŠKODA Kredyt Niskich Rat dostępny jest już od 501 zł miesięcznie. Facelifting kompaktowego modelu ŠKODY przyniósł znaczące unowocześnienia na frontach designu nadwozia, jednostek napędowych oraz wyposażenia kabiny.http://ofertatygodnia.ganinex.com.pl/skoda

Zaprezentowany jesienią 2012 roku na targach w Paryżu RAPID zapoczątkował kolejną linię modelową ŠKODY, pozycjonowaną pomiędzy modelami FABIA a OCTAVIA. Dostępny początkowo jako liftback, a od 2013 roku także jako praktyczny Spaceback model, został teraz poddany gruntownej modernizacji. Unowocześnione zostały wszystkie kluczowe elementy, co wzmocniło najsilniejsze strony modelu: ponadczasowo elegancki design, oszczędność jednostek napędowych oraz należący do technologicznej czołówki poziom systemów bezpieczeństwa i wymiany danych.

Rewolucyjny, trzycylindrowy silnik 1.0 TSI zastępuje większą jednostkę 1.2 TSI, by przy niezmiennie wysokiej dynamice (warianty 95 lub 110 KM) zapewnić jeszcze niższe koszty eksploatacji (zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,4 l/100 km). W ślad za zmodernizowanym przednim i tylnym pasem nadwozia z nowymi światłami bi-ksenonowymi idzie równie nowocześnie zaprojektowana i wyposażona kabina. Obok nowych rozwiązań "Simply Clever" przynoszących kolejne ułatwienia w codziennej eksploatacji oraz ważnych innowacji z zakresu bezpieczeństwa aktywnego i biernego, główną nowość stanowią debiutujące w modelu RAPID funkcjonalności ŠKODA Connect.

ŠKODA RAPID jest niezwykle przestronna (do 4,48 m długości oraz 550 litrów pojemności bagażnika), dzięki czemu model ten jest szczególnie popularny wśród rodzin. Po faceliftingu RAPID zachowuje także bardzo konkurencyjny stosunek ceny do jakości: wersja 1.0 TSI ACTIVE (wyposażona standardowo między innymi w klimatyzację CLIMATIC, radio Blues, elektrycznie sterowane szyby z przodu oraz komplet poduszek powietrznych) dostępna jest już od 50 100 zł w wersji Spaceback i od 51 100 w wersji Liftback.

Zobacz jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie na naszej stronie www.