?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Nowa Škoda Superb. Nowa definicja luksusu...

30.07.2019

Jakie znaczenie dla Ciebie ma słowo luksus ... ?

Jedno jest pewne Nowa Škoda Superb wpisze się napewno w niejedną definicję tego słowa. Poznaj bliżej odwieżony model flagowca Škody.

 

Odświeżona wersja SUPERBA przeszła nie tylko face lifting, ale została także wyposażona w najnowsze systemy bezpieczeństwa oraz adaptacyjne reflektory w technologii Matrix LED. Nazwa SUPERB obchodzi w tym roku 85-lecie, które marka świętuje prezentując odrestaurowane zabytkowe modele w Muzeum ŠKODY.

ŠKODA SUPERB odnosi sprzedażowe sukcesy już od swojej premiery w 2001 roku. Aktualna, trzecia  generacja tego modelu sprzedała się już w ponad 500 000 egzemplarzy i jest zaliczana do najlepszych samochodów klasy średniej. Rodzina modeli SUPERB jest produkowana w fabryce w miejscowości Kvasiny

Flagowiec wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa

Odświeżony SUPERB otrzymał najnowsze systemy wspomagające kierowcę, takie jak: EMERGENCY ASSIST, asystenta pasa ruchu, asystenta parkowania oraz SIDE ASSIST, który wykrywa pojazdy znajdujące się w odległości aż do 70 m w martwym polu lusterka. Ponadto ŠKODA SUPERB oferuje układ wspomagania hamowania awaryjnego FRONT ASSIST z proaktywnym systemem ochrony przechodniów. SUPERB został też wyposażony w najnowsze technologie z zakresu oświetlenia – adaptacyjne reflektory matrycowe Full LED, które aktywnie dostosowują intensywność wiązki światła do warunków i ruchu panującego na trasie, tak by maksymalnie zwiększyć widoczność dla kierowcy, nie oślepiając przy tym innych użytkowników drogi.

 

Dodatowo Nowa Skoda Superb, dostępna jest w promocyjnym leasingu 101%

ODKRYJ NOWĄ DEFINICJĘ LUKSUSU !