?>
2020_01_ganinex_slider_wyprzedaz_jeep.jpg
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Aktualności

Marka Jeep wzbogaca Grand Cherokee o nowy pakiet Summit Signature

26 kwietnia 2017

Pakiet obejmuje platynowe elementy wykończenia, 20-calowe aluminiowe obręcze kół Platinum, luksusową pikowaną skórzaną tapicerkę Laguna w kolorze Sky Gray oraz najwyższej klasy tylny system rozrywki DVD. Pakiet dostępny jest dla wersji Summit. W Salonach Jeepa w kwietniu w cenie 29 800 złotych.

Marka Jeep wprowadza nową edycję specjalną Renegade Upland

19 kwietnia 2017

Nowy Renegade Upland wyróżnia się odważnym terenowym wyglądem z czarnymi akcentami i bogatym wyposażeniem w standardzie. Nowy Upland wyposażony jest w 2-litrowy silnik wysokoprężny Multijet II o mocy 140 KM, dziewięciostopniową automatyczną skrzynię biegów i system napędu 4x4 Jeep Active Drive. Zamówienia w Polsce rozpoczęły się w tym miesiącu, a nowy model pojawi się w Salonach Jeepa w maju, w cenie 112 900 zł.

Marka Jeep na Milano Design Week 2017

31 marca 2017

Nowy Jeep Compass zostanie zaprezentowany włoskiej publiczności podczas Milano Design Week. Można będzie odkryć autentyczny design Jeepa, współczesny i ekskluzywny, a jednocześnie wierny tradycji marki znanej na całym świecie. Kluczowe wydarzenie przewidziane jest na 6 kwietnia br., kiedy to nowy Jeep Compass będzie prezentowany na ekspozycji przy słynnej via Tortona 15.

Jeep Wrangler i Jeep Renegade faworytami Czytelników „Auto Bild allrad”

24 marca 2017

Drugi rok z rzędu, Czytelnicy specjalistycznego niemieckiego magazynu „Auto Bild allrad" poświęconego SUV-om i samochodom 4×4, uznali Jeepa® Wranglera za najlepszy samochód w kategorii „Samochód off-roadowych i SUV w przedziale cenowym od 30 000 do 50 000 euro". Dowodzi to, że kultowy Wrangler uważany za prawdziwego następcę modelu 1941 Willys-Overland MB, pierwszej terenówki 4x4, jest najtrafniejszym wyborem wg Czytelników magazynu „Auto Bild allrad".