?>
2020_01_ganinex_slider_wyprzedaz_jeep.jpg
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Aktualności

Harley-Davidson i Jeep znów razem w 2017 roku

17 maja 2017

Dwie kultowe marki odnowiły i rozszerzyły swoją współpracę. Jeep rozszerza możliwość poznania swej marki poprzez udział w trzech głównych imprezach Harleya Davidsona w Europie. Ekscytujące jazdy próbne będzie można przeprowadzić za kierownicą wszystkich samochodów z gamy. Limitowana oferta oraz preferencyjne raty na zakup nowych Jeepów dla członków H.O.G.

Marka Jeep wzbogaca Grand Cherokee o nowy pakiet Summit Signature

26 kwietnia 2017

Pakiet obejmuje platynowe elementy wykończenia, 20-calowe aluminiowe obręcze kół Platinum, luksusową pikowaną skórzaną tapicerkę Laguna w kolorze Sky Gray oraz najwyższej klasy tylny system rozrywki DVD. Pakiet dostępny jest dla wersji Summit. W Salonach Jeepa w kwietniu w cenie 29 800 złotych.

Marka Jeep wprowadza nową edycję specjalną Renegade Upland

19 kwietnia 2017

Nowy Renegade Upland wyróżnia się odważnym terenowym wyglądem z czarnymi akcentami i bogatym wyposażeniem w standardzie. Nowy Upland wyposażony jest w 2-litrowy silnik wysokoprężny Multijet II o mocy 140 KM, dziewięciostopniową automatyczną skrzynię biegów i system napędu 4x4 Jeep Active Drive. Zamówienia w Polsce rozpoczęły się w tym miesiącu, a nowy model pojawi się w Salonach Jeepa w maju, w cenie 112 900 zł.