?>
2020_01_ganinex_slider_wyprzedaz_jeep.jpg
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Aktualności

Jeep Compass zdobywa pięć gwiazdek w teście bezpieczeństwa

12 września 2017

Wyniki podkreślają najwyższej jakości technologię w służbie bezpieczeństwa i ochrony najnowszego modelu legendarnej marki Jeep. Do tego prestiżowego wyróżnienia przyczyniło się ponad 70 systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego wraz z klatką bezpieczeństwa, wykonaną w ponad 65% z wysokowytrzymałej stali. Ocena 5 gwiazdek została uzyskana w czasie kiedy testy EuroNCAP są najbardziej rygorystyczne w historii.

Nowy Jeep Compass już w sprzedaży w polskich salonach

14 lipca 2017

Gorąco witany na kwietniowym Poznań Motor Show i czerwcowym zlocie Camp Jeep PL nowy Jeep Compass właśnie trafił do Salonów sprzedaży Jeepa w całej Polsce. Nowa generacja uzupełnia gamę legendarnej marki w kategorii kompaktowych SUV-ów, oferując swoim użytkownikom niezrównane możliwości terenowe, światowej klasy dynamikę jazdy, pakiet przyjaznych technologii i aktywnych systemów wspomagania kierowcy.

Odbyła się tegoroczna edycja Camp Jeep

3 lipca 2017

Od 24 do 25 czerwca w Teltow Fläming Ring odbyła się najważniejsza impreza Jeep Owners Group. Trasy off-roadowe o różnych stopniach trudności pozwaliły przetestować przy wsparciu Jeep Academy legendarne możliwości 4x4 modeli Jeepa oraz własne umiejętności jazdy w terenie. Gwiazdą imprezy był nowy Jeep Compass biorący udział w emocjonujących jazdach próbnych.

Camp Jeep PL 2017 – Compass na start!

23 czerwca 2017

Camp Jeep PL to cykliczna impreza odbywająca się raz do roku, w czerwcu, będąca spotkaniem pasjonatów, właścicieli i entuzjastów wspaniałej marki Jeep®. W tym roku zlot Camp Jeep PL odbył w dniach 8-11 czerwca się w Karkonoszach, w okolicy Łomnicy, niedaleko Jeleniej Góry. Na starcie stawiło się prawie 500 uczestników!