?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Aktualności

Harley-Davidson i Jeep znów razem w 2017 roku

17 maja 2017

Dwie kultowe marki odnowiły i rozszerzyły swoją współpracę. Jeep rozszerza możliwość poznania swej marki poprzez udział w trzech głównych imprezach Harleya Davidsona w Europie. Ekscytujące jazdy próbne będzie można przeprowadzić za kierownicą wszystkich samochodów z gamy. Limitowana oferta oraz preferencyjne raty na zakup nowych Jeepów dla członków H.O.G.

Marka Jeep wzbogaca Grand Cherokee o nowy pakiet Summit Signature

26 kwietnia 2017

Pakiet obejmuje platynowe elementy wykończenia, 20-calowe aluminiowe obręcze kół Platinum, luksusową pikowaną skórzaną tapicerkę Laguna w kolorze Sky Gray oraz najwyższej klasy tylny system rozrywki DVD. Pakiet dostępny jest dla wersji Summit. W Salonach Jeepa w kwietniu w cenie 29 800 złotych.

Marka Jeep wprowadza nową edycję specjalną Renegade Upland

19 kwietnia 2017

Nowy Renegade Upland wyróżnia się odważnym terenowym wyglądem z czarnymi akcentami i bogatym wyposażeniem w standardzie. Nowy Upland wyposażony jest w 2-litrowy silnik wysokoprężny Multijet II o mocy 140 KM, dziewięciostopniową automatyczną skrzynię biegów i system napędu 4x4 Jeep Active Drive. Zamówienia w Polsce rozpoczęły się w tym miesiącu, a nowy model pojawi się w Salonach Jeepa w maju, w cenie 112 900 zł.

Marka Jeep na Milano Design Week 2017

31 marca 2017

Nowy Jeep Compass zostanie zaprezentowany włoskiej publiczności podczas Milano Design Week. Można będzie odkryć autentyczny design Jeepa, współczesny i ekskluzywny, a jednocześnie wierny tradycji marki znanej na całym świecie. Kluczowe wydarzenie przewidziane jest na 6 kwietnia br., kiedy to nowy Jeep Compass będzie prezentowany na ekspozycji przy słynnej via Tortona 15.