?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Odbyła się tegoroczna edycja Camp Jeep

03.07.2017

Od 24 do 25 czerwca w Teltow Fläming Ring odbyła się najważniejsza impreza Jeep Owners Group. Trasy off-roadowe o różnych stopniach trudności pozwaliły przetestować przy wsparciu Jeep Academy legendarne możliwości 4x4 modeli Jeepa oraz własne umiejętności jazdy w terenie. Gwiazdą imprezy był nowy Jeep Compass biorący udział w emocjonujących jazdach próbnych.

Na Teltow Fläming Ring w Niemczech, miała miejsce tegoroczna edycja Camp Jeep, która, jak co roku przyciągnęła setki miłośników marki z całej Europy. Zlot ten, najważniejsza impreza roku Jeep Owners Group to był pełen emocji weekend, obfitujący w imprezy, atrakcje sportowe oraz rozrywkę, organizowany na terenie prywatnego, 300-hektarowego lasu na południe od Berlina, w którym dostępne są trasy off-roadowe o różnym stopniu trudności.

Bogaty program i trzy poziomy jazd próbnych.
Od rana do późnego wieczora, goście mogli uczestniczyć w bogatym programie specjalnym, przygotowanym tak, by wzbudzić entuzjazm uczestników w każdym wieku: to była wyjątkowa okazja, aby nawiązać kontakty towarzyskie, bawić się i przeżywać niezapomniane chwile pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Spośród wielu propozycji, uczestnicy mogli wybrać off-roadowe jazdy próbne na trasach o trzech różnych stopniach trudności z naturalnymi lub sztucznymi przeszkodami, w tym 10-metrowymi ścianami o nachyleniu powyżej 70%, szkolenia techniczne i praktyczne, prowadzone pod okiem Jeep Academy, jazdy próbne na torze i wiele innych atrakcji na świeżym powietrzu, jak: kajaki, przeciąganie liny z samochodami Jeep oraz DJ Set by Radio Energy. W strefie głównej prowadzone były zajęcia dla całej rodziny, w tym BBQ Grilling Campus pod szyldem RÖSLE, pokazy i próby Canyon Bikes oraz wyznaczone zostały miejsce dla małych dzieci, z małymi SUV-ami Jeepa na pedały, zdalnie sterowanymi samochodzikami oraz rowerami Canyon.
Dla tych, którzy nie chcieli odmówić sobie emocji sportowej jazdy, sponsorowany przez Falken Tyre Ring (trasa o długości 5 km usytuowana na terenie, na którym odbywa się Camp Jeep) po raz pierwszy dał możliwość zweryfikowania swoich umiejętności jazdy u boku profesjonalnego instruktora oraz przeprowadzenia podnoszących poziom adrenaliny testów za kierownicą najbardziej utytułowanego SUV-a w historii - Grand Cherokee SRT- w wersji o podwyższonych osiągach.

Jeep Compass: nowy kompaktowy SUV.
Niewątpliwa gwiazda Camp Jeep, model Jeep Compass, nowy, kompaktowy SUV marki, został udostępniony do emocjonujących jazd próbnych na trasach otaczających Motzener See. Zaprezentowany niedawno międzynarodowej prasie, nowy model zadebiutuje w lipcu w salonach Jeepa głównych rynków europejskich, oferując połączenie wyjątkowych cech, w tym legendarnych, najlepszych w tej kategorii możliwości off-roadowych, autentycznego i nowoczesnego wzornictwa Jeepa, doskonałej dynamiki na drodze oraz zaawansowanych, przyjaznych użytkownikowi systemów łączności i bezpieczeństwa.

Video contest Zooppa.
Podczas tego wyjątkowego weekendu został też ogłoszony zwycięzca video contest "Jeep Wave", zrealizowanego we współpracy ze słynną platformą Zooppa. Spośród rywalizujących trzech finalistów został nagrodzony film, który opowiada o silnym związku pomiędzy miłośnikiem Jeepa, tzw. Jeepersem, a jego Jeepem i sławi przekazywanie dziedzictwa Jeepa przez "starych" fanów nowym pokoleniom. W emitowany od końca lutego na kanałach społecznościowych film było zaangażowanych ponad 600 twórców, którzy chcieli pokazać, w jaki sposób nowe pokolenia Millennialsów mogą spełniać rolę propagatora wartości jednoczących wszystkich użytkowników SUV-a marki Jeep.

Mopar na  Camp Jeep.
Oczywiście, na imprezie tej nie mogło zabraknąć firmy Mopar, oficjalnego partnera Jeepa, jeśli chodzi o indywidualizację samochodów i usługi posprzedażne. Na stoisku Mopar, w centralnej strefie Camp Jeep, uczestnicy mogli podziwiać Jeepa Wranglera, wyposażonego w efektywny Mopar One Pack, pozwalający bezpiecznie zmierzyć się nawet z najbardziej ekstremalną jazdą off-roadową, mając jednocześnie 100% homologację do jazdy po drogach publicznych. Ponadto, w strefie przylegającej do obszaru, na którym były przeprowadzane testy off-roadowe, dostępny był Mopar Express Care, autoryzowany serwis zajmujący się pojazdami wszystkich marek Fiat Chrysler Automobiles i docierający do Klientów niezależnie od miejsca ich pobytu, pozwalając na oszczędność czasu.
Mopar Express Care oferuje szeroki zakres usług, w tym: przegląd i diagnostykę elektroniczną, przeglądy okresowe (filtry, hamulce, akumulator, żarówki, olej), przegląd klimatyzacji, wulkanizację, wymianę i naprawę szyb, odświeżanie wnętrza i montaż akcesoriów oryginalnych.

Sprawdź jakie samochody Jeep są dostępne od ręki w salonach Ganinex.