?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Nowy Jeep Compass już w sprzedaży w polskich salonach

14.07.2017

Gorąco witany na kwietniowym Poznań Motor Show i czerwcowym zlocie Camp Jeep PL nowy Jeep Compass właśnie trafił do salonów sprzedaży Jeepa w całej Polsce. Nowa generacja uzupełnia gamę legendarnej marki w kategorii kompaktowych SUV-ów, oferując swoim użytkownikom niezrównane możliwości terenowe, światowej klasy dynamikę jazdy, pakiet przyjaznych technologii i aktywnych systemów wspomagania kierowcy. Całości dopełnia autentyczna, rasowa stylistyka z rozpoznawalnym na całym świecie siedmioszczelinowym grillem.

W dniu 7 lipca br. do polskich Salonów marki wjechały pierwsze dostawy długo oczekiwanego, nowego Jeepa Compassa. Premierowy model, dostępny w czterech konfiguracjach, specjalnych wersjach i opcjach napędu, wzbogaca portfolio marki, stanowiąc niezwykle kuszącą propozycję dla polskich Klientów. Nowa generacja Compassa łączy najlepsze w swojej klasie możliwości terenowe napędu 4x4, doskonałą dynamikę na drodze, poczucie wolności podczas jazdy z otwartym dachem oraz szeroki wachlarz zaawansowanych technologii z zakresu łączności i bezpieczeństwa.

Z zewnątrz nowy Jeep Compass wyróżnia się rasową, współczesną estetyką, atletyczną budową i wyjątkowymi proporcjami powierzchni szyb do wielkości kół. Charakterystyczne elementy tego kompaktowego SUV-a, jak siedmioszczelinowy grill i trapezoidalne nadkola, pozwalają bezbłędnie rozpoznać przynależność do rodziny Jeepa. Z kolei wnętrze zachwyca najwyższą jakością materiałów wykończeniowych i zaawansowaną technologią obejmującą m.in. całkowicie nowe systemy informacyjno-multimedialne z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 5, 7 lub 8,4 cala.

Jednak najbardziej wyróżniającym doświadczeniem w przypadku nowego Jeepa Compassa będzie pierwsza jazda. Wyjątkowa dynamika tego samochodu jest zasługą zastosowania płyty podłogowej "Small-Wide" z w pełni niezależnym zawieszeniem i zaprojektowanym specjalnie dla tego segmentu systemem tłumienia drgań oraz precyzyjnym, wspomaganym elektrycznie układem kierowniczym. Najlepsze w klasie możliwości terenowe zapewniają zaś dwa inteligentne systemy napędów 4x4: Jeep Active Drive oraz Jeep Active Drive Low, wyposażone w system zarządzania trakcją Jeep Selec-Terrain z pięcioma trybami jazdy. O spokojną podróż pasażerów dba ponad 70 aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa i ochrony.

W polskich Salonach nowy Jeep Compass jest oferowany w czterech wersjach wyposażenia: Sport, Longitude, Limited - zapewniającej najwyższy luksus, najlepszą technologię i wysokiej jakości wyposażenie w standardzie - oraz Trailhawk - wersji oferującej najlepsze w swojej klasie właściwości terenowe Trail Rated 4x4. Auto jest dostępne z silnikiem benzynowym 1,4-litrowy MultiAir2 Turbo o mocy 140 KM lub 170 KM oraz jedną z dwóch jednostek wysokoprężnych: oszczędnym, 1,6-litrowym silnikiem MultiJet II rozwijającym moc 120 KM oraz 2-litrowym silnikiem MultiJet II o mocy 140 KM lub 170 KM.

Cena nowej generacji Jeep Compassa zaczyna się już od 99 800 zł za wersję Sport z silnikiem 1.4 MultiAir2 Turbo 140 KM dostępną od roku modelowego 2018. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów indywidualnych i biznesowych, dealerzy Jeepa we współpracy z instytucjami finansowymi Grupy FCA wspierającymi sprzedaż samochodów na rynku polskim tj. FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o. oferują atrakcyjne oferty finansowania pojazdu:

  • "Kredyt Compass 3x0%"* z oprocentowaniem od 0% dla Klientów decydujących się na 12-36 miesięczny okres spłaty, do 2,99% dla Klientów zainteresowanych dłuższym okresem - 60 miesięcy;
  • "Leasing FREE" z rocznym pakietem ubezpieczenia komunikacyjnego (OC/AC/NNW/Assistance) za 1zł netto i bardzo wysokim wykupem gwarantowanym przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A.;
  • "Leasing 100% Compass" z bardzo niskim całkowitym kosztem leasingu - już od 100%.

Dla żadnego z ww. produktów nie jest wymagana wpłata własna Klienta, a przypadku Klientów instytucjonalnych nie wymagane są dokumenty założycielskie i zaświadczenia z ZUS czy US.

Zapoznaj się z najnowszą ofertą na samochody Jeep w naszej Ofercie Tygodnia.