?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Marka Jeep wprowadza nową edycję specjalną Renegade Upland

19.04.2017

Nowy Renegade Upland wyróżnia się odważnym terenowym wyglądem z czarnymi akcentami i bogatym wyposażeniem w standardzie. Nowy Upland wyposażony jest w 2-litrowy silnik wysokoprężny Multijet II o mocy 140 KM, dziewięciostopniową automatyczną skrzynię biegów i system napędu 4x4 Jeep Active Drive. Zamówienia w Polsce rozpoczęły się w tym miesiącu, a nowy model pojawi się w Salonach Jeepa w maju, w cenie 112 900 zł.

Marka Jeep wprowadza na wybrane rynki w Europie, także w Polsce, Jeepa Renegade Uplan, nową, specjalną edycję modelu z napędem na wszystkie koła,  która wzbogaci gamę małego SUV-a wyróżniającego się najlepszymi możliwościami terenowymi w swojej kategorii.

Nowa edycja specjalna modelu dostępna w Salonach Jeepa w Polsce od maja, wyróżnia się charakterystycznym off-roadowym wyglądem i jest wzbogacona o przydatne w terenowej jeździe wyposażenie, jak specjalny terenowy zderzak przedni z wersji Trailhawk i stalowe płyty osłonowe podwozia.

Nowy Renegade Upland jest wyposażony w diesla Multijet II o pojemności 2,0 litra i mocy 140 KM, współpracującym z 9-stopniową, automatyczną skrzynią biegów i ekskluzywnym systemem napędu 4x4 Active Drive Low 4x4 z przełożeniem pełzającym 16,5:1. Standardowym wyposażeniem jest również system zarządzania trakcją Selec-Terrain z czterema trybami (Auto, Śnieg, Piasek i Błoto) zapewniający optymalne możliwości terenowe na każdej nawierzchni oraz system Hill Descent Control umożliwiający płynny i kontrolowany zjazd ze wzniesienia w nierównym lub śliskim terenie bez konieczności hamowania przez kierowcę.

W celu zapewnienia bardziej sportowego i bardziej agresywnego wyglądu, edycja specjalna Renegade Upland ma czarne sportowe, błyszczące akcenty na 17'' aluminiowych obręczach kół, grillu przednim i znaczku Jeep, oraz na tylnym znaczku "4x4" i bocznym napisie "Renegade". Ekskluzywny motyw „UPLAND" zdobi zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera, uzupełniając wystrój wnętrza nowej edycji specjalnej.

Ten sam sportowy charakter odnajdujemy we wnętrzu, dzięki anodyzowanym pomarańczowym akcentom dekoracyjnymi na głośnikach, kratkach nawiewu, dźwigni zmiany biegów i uchwytach na kubki na konsoli centralnej. Do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza należą: czarna tapicerka foteli, skórzana kierownica i maty podłogowe z logo Jeep. Zestaw wskaźników z 3,5" wyświetlaczem TFT - zaawansowana technologia dla wyświetlaczy LCD sterowanych cienkowarstwowymi tranzystorami pozwalająca na uzyskanie jaśniejszych i wyraźniejszych obrazów - oferuje szeroki wybór możliwości indywidualizacji, od podstawowego odczytu analogowego po centralny wyświetlacz cyfrowy, który w jasny sposób przedstawia informacje o pojeździe za pomocą intuicyjnych ikon, uzupełniając wnętrze edycji specjalnej Upland.

Dodatkowo, w stosunku do dedykowanych elementów stylistycznych i terenowego wyposażenia, edycja specjalna Renegade Upland oferuje Klientom bogate wyposażenie w standardzie, zapewniające komfort podróżującym zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na autostradzie w trakcie dłuższych podróży. Obejmuje ono tempomat z ogranicznikiem prędkości, tylne czujniki parkowania, światła przeciwmgielne, klimatyzację manualną (automatyczna dwustrefowa klimatyzacja jest dostępna opcjonalnie) oraz system multimedialny Uconnect z 5" ekranem dotykowym (opcjonalnie również z nawigacją).

Jeep Renegade Upland będzie dostępny w pięciu kolorach nadwozia: biały Alpine White, pomarańczowy Omaha Orange, czarny Carbon Black, czarny Solid Black i zielony Hyper Green. Zobacz jakie przygotowaliśmy samochody Jeep w super cenach w naszym salonie.