?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Marka Jeep® triumfuje w tegorocznym plebiscycie magazynu OFF ROAD

18.06.2018

Marka Jeep® umocniła swój legendarny status, zdobywając najwyższe laury w prestiżowym plebiscycie, w którym głosują Czytelnicy niemieckiego, specjalistycznego magazynu OFF ROAD, poświęconego SUV-om i 4x4.

Wśród 174 modeli rywalizujących w 13 kategoriach, marka Jeep wyróżniła się, zdobywając dwa najcenniejsze pierwsze miejsca, tak jak już to było w dwóch ostatnich latach. Piąty raz z rzędy kultowy Jeep Wrangler zdobył tytuł "Samochód Terenowy" w kategorii A, uzyskując 29,4% głosów Czytelników i sporo wyprzedzając drugi w klasyfikacji samochód (23.9%). Po raz pierwszy również, najnowszy Jeep Wrangler (JL) - czwarta generacja oryginalnego samochodu terenowego - otrzymał nagrodę Czytelników OFF ROAD.

Oprócz tego, czwarty rok z rzędu Jeep Renegade zdobył tytuł najlepszego samochodu w kategorii "Kompaktowy SUV" kategorii C.  Renegade był faworytem Czytelników OFF ROAD i zdobył 16,8% głosów. Jest to szczególnie imponujące osiągnięcie, ponieważ Renegade to pierwszy model w historii Jeepa należący do klasy kompaktowych SUV-ów. Jego niepowtarzalny design typowy dla Jeepa, a także wiodące w jego segmencie możliwości 4x4, zostały wyraźnie docenione przez Czytelników magazynu OFF ROAD.

Flagowy Jeep Grand Cherokee zdobył drugie miejsce w kategorii B "Luksusowy Samochód Terenowy", wyprzedzając wszystkie inne importowane do Niemiec marki. Najnowszy Jeep Wrangler zajął drugie miejsce, jako najlepszy importowany samochód w kategorii "Nowość". Jest to niezwykłe wyróżnienie, ponieważ ten samochód nie został jeszcze wprowadzony na rynek europejski i do tej pory nigdy jeszcze nie jeździł po drogach Europy.

Plebiscyt OFF-ROAD został zapoczątkowany w 1982 roku, dając Czytelnikom specjalistycznego magazynu możliwość zagłosowania na swój ulubiony model. W tegorocznej edycji plebiscytu OFF ROAD wzięło udział ponad 43 500 Czytelników.

Poznaj naszą aktualną ofertę samochodów Jeep dostępnych od ręki!