?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Marka Jeep świętuje z Juventusem Turyn zdobycie szóstego mistrzostwa z rzędu

23.05.2017

W dniu 21 maja br., Juventus Turyn po raz szósty z rzędu zapewnił sobie tytuł Mistrza Włoch w serii A TIM 2016-2017. To rekord w historii włoskiej piłki nożnej.

Drużyna Bianco-Neri ponownie zwycięsko pokonała najtrudniejsze wyzwania, wykazując podobieństwa z marką Jeep, która w charakterze oficjalnego sponsora towarzyszy jej na drodze pełnej sukcesów już od pięciu sezonów. To doskonały alians dwóch marek spod znaku pasji i zdolności pokonywania wszelkich trudności i wyzwań.  

Prestiżowy tytuł dołącza do Pucharu Włoch 2017 zdobytego przez Juventus w ubiegłym tygodniu, już trzeci rok z rzędu; to kolejny rekord tego zespołu, który swoją determinacją pokonuje najtrudniejsze wyzwania.

Takie same cechy wykazuje marka Jeep, kiedy jej SUV-y pokonują najtrudniejsze trasy lub docierają do nieodkrytych jeszcze miejsc. Jednakże Jeep i Juventus nie spoczywają na laurach, ponieważ każde zwycięstwo, czy to na drodze, czy też na boisku, jest początkiem jeszcze bardziej motywującego i ekscytującego wyzwania.

W tym tygodniu przygotowaliśmy specjalne oferty na samochody marki Jeep.