?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Marka Jeep na Milano Design Week 2017

31.03.2017

Nowy Jeep Compass zostanie zaprezentowany włoskiej publiczności podczas Milano Design Week. Można będzie odkryć autentyczny design Jeepa, współczesny i ekskluzywny, a jednocześnie wierny tradycji marki znanej na całym świecie. Kluczowe wydarzenie przewidziane jest na 6 kwietnia br., kiedy to nowy Jeep Compass będzie prezentowany na ekspozycji przy słynnej via Tortona 15.

Od 4 do 9 kwietnia br. Mediolan stanie się światową stolicą wzornictwa. Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe prezentacje i ekspozycje w różnych częściach miasta, zorganizowane wspólnie z 56. Międzynarodowymi Targami Meblowymi. Na tej ważnej imprezie z pewnością nie może zabraknąć marki Jeep, prezentującej najważniejszą premierę 2017 roku: nowego Compassa, model wyróżniający się nowoczesnym stylem, który jest jednocześnie wierny tradycji marki.

Kluczowe wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia. W tym dniu nowy Jeep Compass zostanie zaprezentowany podczas ekskluzywnej imprezy, która odbędzie się przy słynnej via Tortona 15. Ważny model poszerzający portfolio gamy Jeep, nowy kompaktowy SUV dumnie zaprezentuje po raz pierwszy włoskiej publiczności swoje najważniejsze cechy: doskonałe połączenie charakteru, designu i technologii w kompletnym rozwiązaniu pod względem oferty finansowej i wyposażenia seryjnego.

Po sugestywnej prezentacji, Jeep Compass pozostanie na via Tortona 15, by wszyscy mogli poznać go z bliska i odkryć urok autentycznego Jeepa. W istocie, podobnie jak wszystkie SUV-y tej marki, nowy model potwierdza niezrównane połączenie legendarnych i najlepszych w swojej klasie właściwości terenowych, współczesnego i autentycznego designu Jeepa, doskonałej dynamiki na drodze oraz pełnego zakresu zawansowanych technologii łączności i bezpieczeństwa. Do najważniejszych, charakterystycznych i tradycyjnych akcentów stylistycznych należy siedmioszczelinowy grill, trapezoidalne nadkola; pionowa szyba przednia nadająca Compassowi ekskluzywny wygląd, krótkie zwisy poprawiające kąt najazdu i kąt zejścia; boczna linia podkreślająca poczucie bezpieczeństwa oraz obramowania reflektorów przednich i tylnych, które dodają mu charakteru.

Podobnie jak nadwozie, również wnętrze modelu wyróżnia się charakterystycznymi elementami typowymi dla samochodów Jeep. Należą do nich: funkcjonalne wzornictwo i różnorodne schowki dostosowane do aktywnego trybu życia, wyraziste linie rzeźbiące profil oraz kolorystyka inspirowana różnymi miejscami na świecie.

Jeep Compass Opening Edition.
W Salonach Jeepa można już zamawiać nowego Jeepa Compass w wersji Opening Edition, w premierowej ofercie: dla przedsiębiorców Leasing z ratą miesięczną od 1591 zł* i rocznym pakietem ubezpieczenia komunikacyjnego oraz dla Klientów prywatnych Kredyt 36 rat miesięcznych 3x0%**(0% wpłaty własnej, 0% opłaty przygotowawczej, 0% oprocentowanie). Jeep Compass Opening Edition ma bogate wyposażenie seryjne, które obejmuje: system nagłośnienia Beats Audio, Bluetooth ze streamingiem audio, 18'' obręcze kół ze stopów lekkich, dwustrefową klimatyzację automatyczną, 7'' kolorowy wyświetlacz TFT, przyciski sterowania systemem audio na kierownicy, reflektory przeciwmgielne, elektryczny hamulec postojowy, system ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (Forward Collision Warning-Plus (FCW+)), system ostrzegania przed niezamierzonym zjeżdżaniem z pasa ruchu (LaneSense Departure Warning-Plus), asystenta ruszania pod górę Hill start assist, tylne czujniki parkowania, elektryczne regulowane lusterka, kanapę tylną składaną w proporcji 40/20/40, materiałową tapicerkę foteli ze wstawkami ze skóry.  Jeśli chodzi o infotainment , Compass Opening Edition jest wyposażony standardowo w system multimedialny z nawigacją Uconnect z 8,4'' ekranem dotykowym oraz nową aplikację Apple CarPlay umożliwiającą korzystanie z iPhone'a poprzez system Uconect i zapewniającą dostęp do Apple Maps, systemu głośnomówiącego, rozpoznawania i dekodowania mowy do tekstu i do Apple Music sterowanych za pomocą asystenta głosowego Siri, oraz aplikację Android AutoTM umożliwiającą łatwy i bezpieczny dostęp do aplikacji, takich jak Google MapsTM, czy Google Play MusicTM.

Bogate wyposażenie dopełnia ekskluzywny wygląd podkreślony przez 18'' aluminiowe obręcze kół, tylne światła LED o smukłym i prostokątnym kształcie, przyciemniane szyby i ekskluzywne chromowane listwy DLO, biegnące nie tylko wzdłuż profilu szyb bocznych, ale również w części tylnej (nowość w zakresie designu wprowadzona przez Jeepa) oraz metalizowany lakier. Oferowane kolory to czarny Diamond Black, niebieski Jazz Blue, szary Granite Crystal i biały Pearl White. W przypadku dwóch ostatnich, na zamówienie, dostępny jest czarny dach.

Kompletna jest także oferta układów napędowych. Jeep Compass Opening Edition wyposażony jest w silnik benzynowy 1,4 MultiAir2 o mocy 170 KM lub 2,0-litrowy silnik diesla MultiJet o mocy 140 KM połączone z dziewięciobiegową skrzynią automatyczną oraz system napędu 4x4 Jeep Active DriveTM, zapewniające doskonała dynamikę jazdy i słynne zdolności terenowe, najlepsze w swojej kategorii.

Dla Klientów, którzy z niecierpliwością czekają, aby poznać bliżej nowego Jeepa Compass jeszcze przed jego pojawieniem się w Salonach Sprzedaży, marka Jeep przygotowała innowacyjny projekt oparty na Tango, wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości przy użyciu tableta Lenovo. Aplikacja ta, łatwa w użyciu, została opracowana we współpracy z Google, Lenovo i Accenture, i pozwala Klientom odkryć i odbyć wirtualną podróż nowym Jeepem Compass.

* Kalkulacja dla nowego modelu Jeep® Compass wersja OPENING EDITION z silnikiem benzynowym 1,4 (170 KM) ATX + lakier płatny w cenie 159 100,00 zł brutto, dla warunków: okres leasingu 36 miesięcy; czynsz inicjalny 15%; 35 rat netto w wysokości 1% ceny pojazdu brutto (1590,86zł); wykup 45%. Oferta ważna przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP, oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Składka ubezpieczenia GAP będzie doliczana do rat leasingowych. Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A. Usługa leasingu skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie. Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o.

** Przykład reprezentatywny dla nowego modelu Jeep® Compass wersja OPENING EDITION z silnikiem benzynowym 1,4 (170 KM) ATX + lakier płatny w cenie 159 100,00 zł brutto, wpłata własna: 0,00 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 4 419,45 zł; oprocentowanie: 0 %, RRSO: 0 %, całkowita kwota kredytu: 159 100,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 159 100,00 zł. Obowiązkowe AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A.  Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.