?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Jeep® Wrangler otrzymuje specjalną nagrodę "4x4 of the Year"

21.01.2019

Legendarny Jeep Wrangler nieustannie potwierdza swoje wielokrotnie nagradzane umiejętności, teraz otrzymując specjalną nagrodę "4x4 of the Year", przyznaną przez angielski 4x4 Magazine. Wyróżnienie to przyznano po tym, jak eksperci oceniający zdolności jazdy umieścili nową, czwartą generację kultowego modelu Jeepa Wranglera na czele jego najpoważniejszych konkurentów w tej klasie.

Ocena w specjalnej kategorii nagród "Off-Road" koncentruje się wyłącznie na osiągach samochodu w terenie, czyli atrybucie Jeepa Wranglera, bardzo szybko docenionym przez jury. Wprowadzony w Europie we wrześniu zeszłego roku, nowy Jeep Wrangler, który tak samo swobodnie sprawdza się na miejskich ulicach, jak i poza utartymi szlakami, łączy legendarną off-roadową sprawność Jeepa z najwyższym komfortem, autentycznym stylem oraz zaawansowaną technologią. W rezultacie powstał najinteligentniejszy w historii Wrangler, mający niezrównane wyposażenie techniczne, które w zależności od wersji, obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennej jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.

Również gama silników Wranglera została odnowiona poprzez wprowadzenie 2.2-litrowego silnika turbo diesel o mocy 200 KM oraz 2.0-litrowego silnika benzynowego o mocy 272 KM. Oba nowe silniki zestawione są z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów.

Co roku, zespół ekspertów z 4x4 Magazine, jednego z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4x4, testuje dużo pojazdów z napędem na cztery koła, wyprodukowanych przez światowe firmy. Przed wydaniem werdyktu, oprócz oceny aut pod kątem właściwości jezdnych, jury ocenia te samochody również pod względem zdolności jazdy w terenie w kategorii małych, średnich i dużych SUV-ów oraz w kategorii "Performance SUV" i "Best Off-Roader". Nagrody specjalne dotyczą kategorii "Best Value", "Off-Road Award" oraz "Producent Roku Samochodu 4x4".

Poznaj naszą aktualną ofertę samochodów Jeep Wrangler!