?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Jeep Wrangler i Jeep Renegade faworytami Czytelników „Auto Bild allrad”

24.03.2017

Drugi rok z rzędu, Czytelnicy specjalistycznego niemieckiego magazynu „Auto Bild allrad" poświęconego SUV-om i samochodom 4×4, uznali Jeepa® Wranglera za najlepszy samochód w kategorii „Samochód off-roadowych i SUV w przedziale cenowym od 30 000 do 50 000 euro". Dowodzi to, że kultowy Wrangler uważany za prawdziwego następcę modelu 1941 Willys-Overland MB, pierwszej terenówki 4x4, jest najtrafniejszym wyborem wg Czytelników magazynu „Auto Bild allrad".

Przyznali również kultowemu Jeep Wranglerowi trzecie miejsce w kategoriach ogólnych, zaraz za znanymi modelami niemieckich producentów samochodów klasy premium, potwierdzając tym samym ogromne uznanie dla Jeepa, szczególnie ze strony kierowców SUV-ów.

Ponadto, trzeci rok z rzędu, Czytelnicy „Auto Bild allrad" potwierdzili miejsce w pierwszej trójce dla małego SUV-a Jeep Renegade w kategorii „Samochód off-roadowy i SUV w cenie do 30 000 euro".

W konkursie wzięło udział 170 modeli podzielonych na 10 kategorii. Wrangler drugi raz z rzędu zdobył pierwsze miejsce, a Renegade znalazł się w pierwszej trójce, co dowodzi, że niemieccy Czytelnicy uznali, że oba samochody wyróżniają się bezkonkurencyjnymi osiągami na drodze i w terenie.