?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Jeep myśli o małym SUV-ie

05.10.2016

Jeep Renegade – balansujący na granicy segmentu B/C – okazał się prawdziwym hitem. Nic więc dziwnego, że Amerykanie zastanawiają się nad wprowadzeniem do oferty jeszcze mniejszego SUV-a.

O takim właśnie modelu wspomina szereg zagranicznych serwisów motoryzacyjnych, które powołują się na wypowiedź szefa marki, Mike'a Manleya. Na konferencji z okazji rozpoczęcia wystawy w Paryżu wspomniał on bowiem o nowym projekcie, choć nie podał jednocześnie bliższej daty ewentualnej premiery.

Manley zapewnił równocześnie dziennikarzy, że kierowana przez niego marka będzie w najbliższych latach wdrażać rozwiązania obejmujące hybrydowe systemy napędu, które w efekcie pozwolą poprawić parametry ekologiczne gamy Jeepa.

Kilka dni temu Amerykanie podali natomiast oficjalnie pierwsze informacje na temat światowej premiery Compassa nowej generacji. Na rynku europejskim ten kompaktowy SUV zadebiutuje w drugiej połowie przyszłego roku.

Poznaj naszą aktualną ofertę samochodów marki Jeep. Wśród propozycji prezentowanych w Ofercie Tygodnia Ganinex znajdują się również modele takie jak: Jeep CherokeeJeep Grand CherokeeJeep Wrangler.