?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Jeep Compass Recalculating Tour przenosi do miasta moc off-roadowych emocji

14.06.2017

Rozpoczynający się w Wiedniu tour zagości w Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii i Włoszech. Zwiedzający będą mogli poznać nowego Jeepa Compassa w wyjątkowym otoczeniu. Na zwycięzcę czeka wyjątkowy pobyt na glampingu.

Długo oczekiwany, wszechstronny Jeep Compass 2017, najnowszy w rodzinie SUV-ów kultowej marki, rozpocznie ekscytujący tour po głównych miastach europejskich, który odbędzie się w lipcu w Salonach dealerskich na głównych rynkach europejskich.

Jeep Compass Recalculating Tour umożliwi fanom marki Jeep poznanie nowej wersji modelu i odkrycie współczesnej i autentycznej stylistyki Jeepa, legendarnych zdolności off-roadowych, doskonałej dynamiki na drodze, szerokiego wachlarza przyjaznych użytkownikowi, zaawansowanych technologii z zakresu łączności i bezpieczeństwa.

Tournée rozpocznie się w Wiedniu i będzie trwać od 9 do 11 czerwca, następnie zagości w Berlinie (16-18 czerwca), Zurychu (23-25 czerwca), Walencji (1-2 lipca) i zakończy się we Włoszech (11-13 lipca). W każdej lokalizacji zaaranżowana zostanie specjalna, przyciągająca uwagę strefa Jeep, gdzie podziwiać będzie można nowy model, prezentujący unikalny styl i dziedzictwo amerykańskiej marki.

Zwiedzający będą mogli zasiąść za kierownicą, aby doznać ekscytujących off-roadowych wrażeń w samym sercu miasta.
Mogą też wziąć udział w quizie "Jeep Compass Recalculation", by dowiedzieć się, jaki typ "miejskiego poszukiwacza przygód" reprezentują i wygrać wyjątkowy pobyt na glampingu.

Motywem przewodnim tournée jest nowa kampania telewizyjna Jeepa "Recalculating", która prezentuje, że każda droga przez życie może zaskakiwać różnymi zwrotami akcji. Koncepcja ta idealnie przedstawia ducha przygód drzemiącego w "sercu" każdego Jeepa i podstawowe wartości, które leżą u podstaw powstania nowego Jeepa Compassa. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami specjalnymi marki Jeep.