?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Jeep Compass, Fiat Ducato i Alfa Romeo Giulia zwycięzcami Fleet Awards Polska i głosowania czytelników "MPŚ Biznes"

12.06.2019

Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Awards Polska - najważniejszego konkursu branży flotowej w Polsce. Jeep Compass najlepszym samochodem dla menadżera w klasie dużych SUV/crossoverów w plebiscycie branży flotowej Fleet Awards Polska 2019. Fiat Ducato Maxi Furgon ponownie zwycięża wśród dużych samochodów dostawczych. Najlepszym samochodem premium dla przedsiębiorców według czytelników magazynu "MPŚ Biznes" zostaje Alfa Romeo Giulia.

Aż trzy samochody marek należących do Grupy FCA zwyciężyły w tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Awards Polska i głosowaniu czytelników "MPŚ Biznes". Na podium znalazły się Jeep Compass, Fiat Ducato Maxi Furgon 4x4 oraz Alfa Romeo Giulia. Wyróżnienia te świadczą o dopasowaniu szerokiej oferty marek należących do Grupy FCA do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań polskich klientów biznesowych.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to cieszący się niesłabnącym uznaniem branży barometr popularności najlepszych samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce. Powstał z potrzeby zewnętrznej, bezstronnej i pełnej oceny ogromu rozwiązań oferowanych na polskim rynku flotowym, który stanowi dziś przeszło 65% siły nabywczej nowych samochodów w kraju. Jego organizatorem od przeszło dekady jest magazyn "Flota", który do współpracy zaprosił zewnętrzne firmy audytorskie i ekspertów, codziennych użytkowników ocenianych w plebiscycie pojazdów, innych produktów i usług.

Tradycyjnie konkurs składa się z dwóch części - 30-dniowego głosowania internetowego, które zakończyło się 28 maja, oraz Wielkiego Testu Flotowego. Ten ostatni odbył się 16 maja na terenie toru i giełdy w Słomczynie - kultowego miejsca za czasów PRL-u, i zgromadził 350 jurorów, którzy testowali przeszło 120 nominowanych samochodów. Grono sędziów stworzyli klienci segmentu B2B - zarządcy flot, właściciele przedsiębiorstw, osoby bezpośrednio odpowiadające za politykę zakupową w firmach oraz firmy z sektora MŚP. Plebiscyt już po raz drugi uzupełniły statuetki przyznane przez czytelników magazynu branżowego "MPŚ Biznes".

W gronie tegorocznych laureatów znalazły się trzy samochody marek należących do Grupy FCA. Jeep Compass, zwycięzca Fleet Awards Poland 2019 w kategorii dużych SUV-ów/crossoverów dla menadżera, oferuje niezrównane możliwości terenowe, światowej klasy dynamikę jazdy, pakiet innowacyjnych technologii i aktywnych systemów wspomagania kierowcy oraz autentyczną, rasową stylistykę z rozpoznawalnym na całym świecie siedmioszczelinowym grillem. Występuje w czterech wersjach - Sport, Longitude łączącej komfort z wyrafinowanym stylem, ekskluzywnej Limited i oferującej najlepsze w klasie możliwości terenowe bez kompromisu w zakresie osiągów i wygody na drodze Trailhawk. Zależnie od wersji kierowca Compassa ma do wyboru jednostki benzynowe 1.4 TMair 140 KM lub 170 KM i trzy Diesla - 1.6 MDJ 120 KM i 2.0 MDJ o mocach 140 KM lub 170 KM, współpracujące z 6-stopniową przekładnią manualną lub 9-stopniową automatyczną.

Fiat Ducato Maxi Furgon to ponowny zwycięzca wśród dużych samochodów dostawczych. Przyznana statuetka potwierdza 12-letnią dominację Ducato w ofercie Fiata Professional i udział marki w polskim rynku lekkich aut dostawczych w 2018 roku na poziomie 15,5%. Za sukcesem Fiata Ducato stoi niemal 40 lat doświadczenia: od 1981 roku do dzisiaj ulepszano wyposażenie, czyniąc go punktem odniesienia dla samochodów w swoim segmencie, sprzedawanym w ponad 80 krajach całego świata. Model doczekał się sześciu generacji i przeszło 2,6 miliona sprzedanych egzemplarzy. Fiat Ducato to ponad 2000 możliwych konfiguracji, osiem pojemności ładunkowych od 8 do 17 m3 i liczne wersje umożliwiające dostosowanie auta do indywidualnych potrzeb Klientów. Ducato występuje jako Furgon do przewozu towarów, Kombi i Panorama przeznaczone do przewozu osób oraz podwozie do zabudowy, a jego cena zaczyna się od 69 900 zł netto za wersję Furgon Business L1H1 2.3 MJ II 120 KM DMC 3t 3000mm.

Alfa Romeo Giulia, wybrana najlepszym samochodem premium dla przedsiębiorców według czytelników magazynu "MPŚ Biznes", od pięciu lat zachwyca niepowtarzalnym stylem i najwyższym poziomem bezpieczeństwa w swojej kategorii, oferując doskonałą równowagę między formą i funkcją i zapewniając bezkompromisową przyjemność z jazdy. Obsypana licznymi nagrodami w Polsce i na świecie występuje aż w siedmiu wyrafinowanych wersjach: dostępnej tylko dla klientów flotowych Business, Giulia, Super, B-Tech oraz wyposażonych w silnik turbo benzyna o mocy 280 KM i zestawionych z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów oraz napędem 4x4 Q4 wersjach Veloce i Veloce Ti. Gamę dopełnia Giulia Quadrifoglio, napędzana potężnym silnikiem 2.9 V6 Bi-Turbo Benzyna o mocy 510 KM, będąca kwintesencją najlepszych rozwiązań technicznych i najwyższych osiągów charakteryzujących wszystkie modele z legendarnym emblematem Quadrifoglio, czterolistną koniczyną, będącą od 1923 roku symbolem Alfy Romeo.
Cena wersji Business Alfy Romeo Giulii wynosi 129 900 zł brutto. 

Poznaj naszą aktualną ofertę samochodów marki Jeep!