?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Harley-Davidson i Jeep znów razem w 2017 roku

17.05.2017

Dwie kultowe marki odnowiły i rozszerzyły swoją współpracę. Jeep rozszerza możliwość poznania swej marki poprzez udział w trzech głównych imprezach Harleya Davidsona w Europie. Ekscytujące jazdy próbne będzie można przeprowadzić za kierownicą wszystkich samochodów z gamy. Limitowana oferta oraz preferencyjne raty na zakup nowych Jeepów dla członków H.O.G.

Harley-Davidson i Jeep czwarty rok z rzędu odnowiły i zacieśniły swoją współpracę w Europie. Marka Jeep będzie teraz kluczowym partnerem oraz oficjalnym sponsorem najważniejszych imprez oraz zlotów Harleya-Davidsona w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Żadna z marek na świecie nie może się pochwalić większą rozpoznawalnością niż Jeep i Harley-Davidson. Obie mogą szczycić się długą, legendarną historią, która odegrała znaczącą rolę na arenie międzynarodowej. Obydwie też produkują pojazdy będące kwintesencją prawdziwej wolności oraz ducha przygody.

Za sprawą sukcesów odnoszonych w ostatnich trzech latach, Jeep weźmie udział w trzech dużych europejskich imprezach Harleya-Davidsona, które rozpocznie Euro Festival w Saint-Tropez we Francji (11-14 maja). Po nim zorganizowany zostanie European H.O.G. Rally w Lugano w Szwajcarii (29 czerwca-2 lipca) oraz European Bike WeekTM we Faaker See w Austrii (5-10 września).

Jeep weźmie również udział w innych imprezach Harleya-Davidsona organizowanych w ciągu roku, w tym w Africa Bike WeekTM w Afryce Południowej (27-30 kwietnia), Thunder in the Glens w Szkocji (25-28 sierpnia) i Benelux HOG Rally w Holandii (2-4 czerwca). Oprócz tego, marka Jeep będzie wystawiała swoje samochody na lokalnych imprezach na Ukrainie, Węgrzech, w Niemczech, we Włoszech, Estonii i w Czechach.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję do wzięcia udziału w jazdach próbnych za kierownicą wszystkich samochodów z gamy Jeepa, zakupu produktów reklamowych i skorzystania z gościnności strefy Jeep Lounge. Także członkowie H.O.G będą mogli skorzystać z limitowanej oferty, z preferencyjnymi ratami na zakup nowych samochodów Jeepa.

Ostatnio zacieśniona współpraca oparta jest na sukcesach ostatnich trzech lat oraz fundamentalnych wartościach, takich jak: wolność, przygoda oraz miłość do otwartej przestrzeni wraz z doświadczeniami, jakie one ze sobą niosą. Właścicieli tych dwóch marek łączy coś bardzo wyjątkowego - poczucie przynależności, które często przekłada się na bardzo zindywidualizowane pojazdy, będące odzwierciedleniem kreatywności i charakteru ich właścicieli.

Poznaj naszą aktualną ofertę samochodów marki Jeep dostępnych od ręki. Każdego tygodnia, nasi specjaliści wybierają najkorzystniejsze oferty z oferty Dealera Jeep.