?>
Samochody fiat professjonal w leasingu dla profesjonalistów
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Marka Fiat Professional ponownie Oficjalnym Partnerem FIM MXGP Motocross World Championship.

28.02.2017

Ruszyły Mistrzostwa Świata w Motocrossie MXGP i drugi rok z rzędu, marka samochodów dostawczych Fiat Professional należąca do Grupy FCA jest ich Oficjalnym Sponsorem. Współpraca opiera się na wartościach takich jak entuzjazm i bezkompromisowość. Ambasadorem współpracy został Tony Cairoli.

Rok 2017 rozpoczyna się dla Fiata Professional przedłużeniem prestiżowej współpracy, dzięki której ponownie stanie się ona bohaterem Mistrzostwa Świata w Motocrossie MXGP, które rozpoczęły się 25 lutego na torze Losail w Katarze. Mistrzostwa potrwają do 1 października br. i odbędą się na 20 torach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Katarze, Tajlandii, Argentynie i Meksyku. Każdy wyścig przyciąga dziesiątki milionów widzów na całym świecie, którzy oglądają zawody w telewizji i Internecie.

Dzięki tej współpracy, publiczność podczas wyścigów będzie mogła podziwiać samochód z gamy Fiat Professional, który będzie bohaterem już w strefie startu  i który w swojej pełnej ofercie może sprostać wyzwaniom coraz bardziej konkurencyjnego rynku.

Ambasadorem tego wyjątkowego partnerstwa pomiędzy światem „dwóch i czterech kółek" jest Tony Cairoli, ikona włoskiego sportu i ośmiokrotny Mistrz Świata, drugi w klasyfikacji po zakończeniu zeszłorocznego sezonu. Prestiżowa współpraca między Fiat Professional a FIM Motocross World Championship MXGP opiera się na tych samych, autentycznych wartościach jak: pasja, determinacja i duch poświęcenia: te same wartości wyznawane są przez Tony'ego Cairoliego, biorącego udział w mistrzostwach motocrossowych zawsze z dużą wytrwałością i odwagą, które stanowią również odzwierciedlenie gotowej na wyzwania „natury" marki Fiat Professional. Po wielu sukcesach osiągniętych w 2016 roku, marka Fiat Professional jest nadal gotowa, by odpowiadać na potrzeby rynku także i w tym roku.

Fullback będzie bohaterem oficjalnej floty FIM Motocross World Championship MXGP, mogąc zaprezentować wszystkie swoje zalety, jeśli chodzi o konfigurację, wymiary i silniki. Fullback powstał na podstawie rzeczywistych wymagań Klienta, oferując dużą wszechstronność, dzięki czemu może sprostać różnych potrzebom zawodowym i prywatnym.

Nie może zabraknąć modelu Ducato, prawdziwego „trendsettera", dostosowanego do potrzeb imprezy światowej, jaką z pewnością są Mistrzostwa FIM Motocross World Championship. Bestseller marki Fiat Professional może wykorzystać swoją wszechstronność w wersji do transportu osób, transportu towarów oraz jako mobilny warsztat, będący w stanie zaspokoić wymagania zarówno kierowców rajdowych, jak i pozostałych sportowców obecnych na torze.  

Podczas poszczególnych etapów Mistrzostw dużo miejsca zarezerwowano także dla kamperów: kolejnego mocnego punktu marki Fiat Professional: wystarczy wpomnieć, że w ostatnich dwóch latach w Europie 3 na 4 sprzedane kampery zostały zabudowane właśnie na bazie Ducato. Ponadto, Czytelnicy niemieckiego magazynu branżowego Promobil nagrodzili Ducato tytułem „Najlepsza baza do zabudowej kamperowej 2017", potwierdzając jego wiodąca rolę w tym sektorze.