?>
Samochody fiat professjonal w leasingu dla profesjonalistów
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Fiat Fullback zdobył nową nagrodę w Rosji

08.05.2017

Pickup AWD Fiata zdobył tytuł Najlepszej Nowości (Best Newcomer) w kategorii samochodów dostawczych i pickupów. Wyróżnienie to jest kolejnym po nagrodzie "Pickup Truck of the Year 2017" przyznanej modelowi przez francuskie pismo "4x4 Magazine".

Co roku rosyjski magazyn Za Rulyom (Za Kierownicą) wybiera najlepsze nowe samochody, przyznając im nagrody Grand Prix. W tym roku, o tytuł Best Newcomer (Najlepszej Nowości), walczyły w sumie 53 nowe modele w 11 kategoriach.

Ogólnorosyjskie głosowanie w ramach konkursu "Za Rulyom Grand Prix 2017" odbywało się od 1 marca do 15 kwietnia 2017 roku. W tym czasie, największy i najbardziej kompetentny skład sędziowski, który podjął się tego trudnego zadania (złożony z Czytelników magazynu Za Rulyom oraz strony internetowej ZR.ru) zdecydował, który z nominowanych samochodów zasługuje na tytuł Najlepszej Nowości Roku i zdobędzie nagrodę Złotego Pegaza.

Głosami ponad 15 000 Czytelników, którzy wzięli udział w konkursie, w kategorii samochodów dostawczych i pickupów tytuł Best Newcomer zdobył model marki Fiat Frofessional - Fullback. Samochód w głosowaniu online był oceniany pod kątem trzech kryteriów: wyposażenia, wzornictwa i funkcjonalności.

Wyróżnienie to jest kolejnym przyznanym Fullbackowi, który otrzymał już tytuł "Pick-up Truck of the Year 2017" przyznany przez Czytelników francuskiego pisma "4x4 Magazine".