?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Blog

Prestiżowa nagroda Key Award 2018 dla krótkometrażowego filmu reklamującego nowego SUV-a Fiat 500X

20 listopada 2018

Zrealizowany przez markę Fiat we współpracy z agencją Leo Burnett, krótkometrażowy film poświęcony nowemu 500X, zdobywa jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży reklamowej. Inspirowany kultowym filmem z lat 80., "Powrót do przyszłości"*, krótkometrażowy film "Zasmakuj przyszłości. Dziś." został udostępniony na fiatowskich kanałach społecznościowych i odnotował ponad 42 miliony odsłon, co okazało się najlepszym rezultatem w historii FCA.

Sukces FCA Performance Days

13 listopada 2018

FCA Performance Days to wielomarkowe wydarzenie dedykowane branży flotowej, które odbyło się we wrześniu br. na Torze Modlin. Ideą FCA Performance Days było zaprezentowanie zaproszonym Gościom potencjału samochodów marek należących do FCA: Fiat, Alfa Romeo, Jeep i Abarth.

Włoscy Karabinierzy odbierają Jeepa® Wranglera

28 czerwca 2018

Przekazanie samochodu jeszcze bardziej umacnia współpracę pomiędzy Korpusem Karabinierów a FCA. Legendarny SUV poradzi sobie w każdym terenie, zapewniając stałą kontrolę oraz szybkie reagowanie, umożliwiając zapobieganie przestępstwom i ochronę mieszkańców i urlopowiczów.

Niezwykłe urodziny dla marki Alfa Romeo

26 czerwca 2018

Premiera serii specjalnych Nürburgring Edition Giulia Quadrifoglio i Stelvio Quadrifoglio „NRING", dostępnych w 108 egzemplarzach z każdego modelu, nawiązując do 108 lat istnienia Alfy Romeo.