?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Blog

Tajemnice dynamiki jazdy Alfy Romeo

10 grudnia 2018

Po raz pierwszy marka Alfa Romeo odsłania sekrety swojej słynnej dynamiki jazdy w ramach czterech wydarzeń, składających się z warsztatów technicznych i sesji jazd testowych zorganizowanych w Balocco Proving Ground.

Marka Jeep uhonorowana tytułem Fleet Leader 2018 na Targach Fleet Market 2018

4 grudnia 2018

21 listopada br. odbyła się 10. edycja Targów motoryzacyjno-biznesowych Fleet Market 2018. Wystawa, zorganizowana w nowej hali Global Expo w Warszawie zgromadziła 150 wystawców. Wśród najważniejszych uczestników znalazła się FCA z gamą samochodów marek Fiat, Alfa Romeo i Jeep dedykowanych do użytku profesjonalnego oraz samochodów dostawczych Fiat Professional.

Prestiżowa nagroda Key Award 2018 dla krótkometrażowego filmu reklamującego nowego SUV-a Fiat 500X

20 listopada 2018

Zrealizowany przez markę Fiat we współpracy z agencją Leo Burnett, krótkometrażowy film poświęcony nowemu 500X, zdobywa jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży reklamowej. Inspirowany kultowym filmem z lat 80., "Powrót do przyszłości"*, krótkometrażowy film "Zasmakuj przyszłości. Dziś." został udostępniony na fiatowskich kanałach społecznościowych i odnotował ponad 42 miliony odsłon, co okazało się najlepszym rezultatem w historii FCA.

Sukces FCA Performance Days

13 listopada 2018

FCA Performance Days to wielomarkowe wydarzenie dedykowane branży flotowej, które odbyło się we wrześniu br. na Torze Modlin. Ideą FCA Performance Days było zaprezentowanie zaproszonym Gościom potencjału samochodów marek należących do FCA: Fiat, Alfa Romeo, Jeep i Abarth.