?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Blog

Tajemnice dynamiki jazdy Alfy Romeo

10 grudnia 2018

Po raz pierwszy marka Alfa Romeo odsłania sekrety swojej słynnej dynamiki jazdy w ramach czterech wydarzeń, składających się z warsztatów technicznych i sesji jazd testowych zorganizowanych w Balocco Proving Ground.

Marka Jeep uhonorowana tytułem Fleet Leader 2018 na Targach Fleet Market 2018

4 grudnia 2018

21 listopada br. odbyła się 10. edycja Targów motoryzacyjno-biznesowych Fleet Market 2018. Wystawa, zorganizowana w nowej hali Global Expo w Warszawie zgromadziła 150 wystawców. Wśród najważniejszych uczestników znalazła się FCA z gamą samochodów marek Fiat, Alfa Romeo i Jeep dedykowanych do użytku profesjonalnego oraz samochodów dostawczych Fiat Professional.

Prestiżowa nagroda Key Award 2018 dla krótkometrażowego filmu reklamującego nowego SUV-a Fiat 500X

20 listopada 2018

Zrealizowany przez markę Fiat we współpracy z agencją Leo Burnett, krótkometrażowy film poświęcony nowemu 500X, zdobywa jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży reklamowej. Inspirowany kultowym filmem z lat 80., "Powrót do przyszłości"*, krótkometrażowy film "Zasmakuj przyszłości. Dziś." został udostępniony na fiatowskich kanałach społecznościowych i odnotował ponad 42 miliony odsłon, co okazało się najlepszym rezultatem w historii FCA.