?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Blog

Podwójne zwycięstwo Alfy Romeo Giulia w konkursie 'SPORT AUTO AWARD'

27 listopada 2019

Włoski sportowy sedan zwyciężył w dwóch kategoriach konkursu organizowanego dla Czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego SPORT AUTO.Topowy model w gamie, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, po raz trzeci z rzędu okazała się najlepszym autem w kategorii „Importowane seryjne modele sedan/kombi do 100 000 Euro".

Jeep® Compass uświetnia 122. urodziny Juventusu

5 listopada 2019

Zwycięski model dla zwycięskiej drużyny: marka Jeep® wybiera SUV-a Compassa, by świętować 122. urodziny Juventusu, dedykując drużynie Bianconeri po raz pierwszy samochód w limitowanej edycji. Dostępny w sprzedaży w listopadzie, nowy Jeep Compass 122 będzie do nabycia w 122 egzemplarzach, tylko i wyłącznie dla Klientów z Włoch.

Edycja specjalna Night Eagle powraca w nowym Jeepie® Wranglerze

22 października 2019

Pierwsza limitowana edycja nowego Jeepa Wranglera już dostępna w Salonach Jeepa® na wybranych rynkach europejskich, w tym w Polsce. Wrangler Night Eagle uzupełnia gamę edycji Night Eagle, dostępnej już dla modeli Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee. Dostępna w Salonach Jeepa tylko w konfiguracji 4-drzwiowej w połączeniu z 2,0-litrowym silnikiem benzynowym i 2,2-litrowy silnikiem diesla. Ceny zaczynają się od 246 800 zł.

Nowy Abarth 695 70° Anniversario niekwestionowanym królem Dni Abartha 2019

4 października 2019

Nowa seria specjalna Abarth 695 70° Anniversario wyprodukowana w limitowanej edycji 1949 egzemplarzy, została zaprezentowana podczas Dni Abartha 2019, największego zlotu fanów samochodów z logo Skorpiona w Europie. W nowym 695 70° Anniversario debiutuje nowy regulowany spojler, przetestowany w tunelu aerodynamicznym FCA, który poprawia przyczepność na szybkich, mieszanych trasach oraz stabilność pojazdu przy dużych prędkościach. Wprowadzeniu nowego modelu Abartha na rynek...

Fiat Panda Trussardi, pierwsza "luksusowa Panda"

20 września 2019

Panda Trussardi ustanawia nowy rekord w długiej historii modelu, dzięki pierwszej "luksusowej Pandzie". Matowy brązowy kolor nadwozia Caffè z kontrastowymi czarnymi akcentami jest dostępny pierwszy raz w edycji specjalnej Trussardi opracowanej na bazie wersji Cross. Wnętrze Premium wyróżnia się eleganckimi materiałami, oryginalnymi niuansami i niepowtarzalnymi akcentami z logo Trussardi na pasach bezpieczeństwa, kierownicy i fotelach. Panda Trussardi to...