?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Ważne informacje - zmiana godzin otwarcia

26.03.2020

W związku z bieżącą sytuacją informujemy , że nasze salony oraz serwisy są otwarte:

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00;
  • Sobota: nieczynne;

Zachęcamy do kontaktowania się telefonicznego lub on-line z naszymi doradcami handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach:

Ganinex FCA, Katowice, al. Roździeńskiego 172

Sprzedaż Fiat osobowe

Przedstawiciel Telefon E-mail
Anna Pietroń- Dudziak 507 959 520 a.pietron@ganinex.com
Agnieszka Treter 504 082 768 a.treter@ganinex.com
Katarzyna Solska 510 758 753 k.solska@ganinex.com

Sprzedaż Jeep & Alfa Romeo

Przedstawiciel Telefon E-mail
Piotr Kucharczyk 509 891 002 p.kucharczyk@ganinex.com
Anna Siembieda 698 348 079 a.siembieda@ganinex.com

Sprzedaż Fiat Professional

Przedstawiciel Telefon E-mail
Katarzyna Matusiak 502 972 588 k.matusiak@ganinex.com
Paulina Szymańska 785 155 100 p.szymanska@ganinex.com

Ganinex FCA, Gliwice, ul. Pszczyńska 306

Sprzedaż Fiat osobowe/Ubezpieczenia/Finansowanie

Przedstawiciel Telefon E-mail
Hanna Bartela 515 868 041 h.bartela@ganinex.com
Marcin Pela 607 291 442 m.pela@ganinex.com
Maciej Łyskawa 501 357 264 m.lyskawa@ganinex.com

Sprzedaż Jeep & Alfa Romeo

Przedstawiciel Telefon E-mail
Piotr Muszalski 887 559 834 p.muszalski@ganinex.com

Sprzedaż Fiat Professional

Przedstawiciel Telefon E-mail
Sabina Szkatuła 503 348 799 s.szkatuła@ganinex.com
Robert Stukan 609 603 128 r.stukan@ganinex.com

Samochody używane

Przedstawiciel Telefon E-mail
Marcin Pela 607 291 442 m.pela@ganinex.com

Ganinex FCA, Pszczyna, ul. Bielska 31C

Sprzedaż Fiat osobowe / Ubezpieczenia / Finansowanie

Przedstawiciel Telefon E-mail
Anna Kowalczyk 506 643 280 a.kowalczyk@ganinex.com
Sylwia Ryguła 509 759 753 s.ruguła@ganinex.com

Sprzedaż Fiat Professional

Przedstawiciel Telefon E-mail
Sławomir Marcisz 601 434 770 s.marcisz@ganinex.com

Samochody używane

Przedstawiciel Telefon E-mail
Piotr Miodoński 885 269 038 piotr.miodonski@bmw-gazda.pl
Jacek Mola 603 682 100 j.mola@ganinex.com

Informujemy, że stosujemy się do wszelkich wytycznych dotyczących ochrony przed koronawirusem, w kontaktach z klientami utrzymujemy bezpieczną odległość a dezynfekcja salonu oraz samochodów ekspozycyjnych odbywa się na bieżąco.

Liczymy na wyrozumiałość oraz przepraszamy za utrudnienia.

Ganinex Gazda Group