?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Blog

Flota samochodów FCA Poland wspiera walkę z COVID-19

2 kwietnia 2020

FCA Poland SA przekaże polskim służbom walczącym z epidemią 14 samochodów z floty demonstracyjnej. Auta trafią do wybranych instytucji krajowych i wolontariuszy, gdzie będą służyły do celów administracyjno-zaopatrzeniowych. Do dyspozycji służb zostaną udostępnione następujące modele: Alfa Romeo Giulia, Fiaty Tipo i 500X, Fiaty Professional Fiorino i Talento oraz Jeepy Renegade, Compass, Wrangler i Grand Cherokee.

Podwójne zwycięstwo Alfy Romeo Giulia w konkursie 'SPORT AUTO AWARD'

27 listopada 2019

Włoski sportowy sedan zwyciężył w dwóch kategoriach konkursu organizowanego dla Czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego SPORT AUTO.Topowy model w gamie, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, po raz trzeci z rzędu okazała się najlepszym autem w kategorii „Importowane seryjne modele sedan/kombi do 100 000 Euro".

Jeep® Compass uświetnia 122. urodziny Juventusu

5 listopada 2019

Zwycięski model dla zwycięskiej drużyny: marka Jeep® wybiera SUV-a Compassa, by świętować 122. urodziny Juventusu, dedykując drużynie Bianconeri po raz pierwszy samochód w limitowanej edycji. Dostępny w sprzedaży w listopadzie, nowy Jeep Compass 122 będzie do nabycia w 122 egzemplarzach, tylko i wyłącznie dla Klientów z Włoch.