?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Premierowa Alfa Romeo Stelvio w limitowanej wersji First Edition

23.01.2017

Alfa Romeo postanowiła wprowadzić na rynek odważną interpretację nowego modelu, w którym wszystko jest zaprojektowane dla zapewnienia pełnej przyjemności z jazdy i osiągów na najwyższym poziomie.

Alfa Romeo Stelvio First Edition i jest pierwszą, limitowaną, ekskluzywną wersją, którą można zamawiać w Salonach Alfa Romeo.

Stelvio to więcej niż tylko osiągi i odpowiednie zachowanie na drodze - samochód oferuje dużo miejsca pasażerom, by mogli razem przeżywać przyjemność podróżowania niezależnie od celu podróży.Stelvio to więcej niż tylko osiągi i odpowiednie zachowanie na drodze - samochód oferuje dużo miejsca pasażerom, by mogli razem przeżywać przyjemność podróżowania niezależnie od celu podróży.

Oprócz niepowtarzalnego stylu i bogatego wyposażenia standardowego, ekskluzywna wersja Stelvio First Edition potwierdza swój silny i dynamiczny charakter poprzez nowy doskonały silnik 2.0 turbodoładowany o mocy 280 KM z ośmiostopniową przekładnią automatyczną i integralnym napędem Q4 (na wszystkie koła). Silnik nowej generacji podkreśla sportową stronę SUV-a, który zapewnia niepowtarzalne wrażenia z jazdy, nawet najbardziej doświadczonym kierowcom: Stelvio First Edition jest najlepszy w swojej klasie również, jeśli chodzi o przyspieszenie od 0 do 100 km/h, które osiąga w zaledwie 5,7 sekundy.

Fascynujący Stelvio w wersji First Edition wyróżnia się przyciągającym wzrok wzornictwem, będącym wyrazem doskonałej równowagi między dziedzictwem Alfy Romeo, prędkością i pięknem: to prawdziwa magiczna alchemia, która przynależy do ponad 100-letniej historii marki. Całość wzbogacają 20" koła ze stopów lekkich, kolorowe lakierowane zaciski hamulcowe, reflektory biksenonowe ze światłami przeciwmgielnymi LED, chromowane oprawy lusterek zewnętrznych, przyciemniane szyby oraz oświetlenie na klamkach drzwi.

Więcej szczegułów na temat modelu dostępne w salonach.