?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Alfa Romeo na Milano Design Week 2017

30.03.2017

Od 4 do 9 kwietnia br. marka Alfa Romeo uczestniczyć będzie w największej wystawie poświęconej wzornictwu. Gwiazdą wystawy będzie model Stelvio, pierwszy w 100-letniej historii SUV Alfy Romeo. 4 kwietnia, w Spazio Zegna, odbędzie się ekskluzywny wernisaż „Emocje Alfa Romeo" dla uczczenia wartości tworzących markę: piękna, designu, innowacji, technologii, w 100% Made in Italy.

Już wkrótce w Mediolanie rozpocznie się tydzień pod znakiem międzynarodowego wzornictwa, w którym w roli gwiazdy wystąpi marka Alfa Romeo, prezentowana w jednym z najbardziej sugestywnych miejsc na mapie Milano Design Week: Spazio Zegna, na ulicy Savona 56. Z tej okazji miejsce to okryje się charakterystycznymi symbolami tej marki premium, która od ponad stu lat zapewnia prawdziwe emocje, tworząc samochody wyróżniające się zniewalającą linią i będące wyrazem doskonałej równowagi między tradycją, wzornictwem i osiągami.

Gości „witać" będą dwie Alfy Romeo Stelvio, pierwszy SUV włoskiej marki, który po raz pierwszy wyraża autentycznego ducha Alfy w samochodzie sportowo-użytkowym.

Milano Design Week jest wydarzeniem bardzo prestiżowym, doskonale współgrającym z DNA Alfy Romeo. Kluczowy moment będzie miał miejsce wieczorem 4 kwietnia, kiedy marka Zegna otworzy swoje podwoje dla ekskluzywnego wernisażu zatytułowanego „Emocje Alfa Romeo", odwołującego się poprzez obrazy i słowa do wartości leżących u podstaw zamysłu marki: piękna, wzornictwa, innowacji i technologii. Te elementy, leżące również u podstaw powstałego w 2016 roku modelu Giulia, nowego wzorca marki Alfa Romeo i źródła przyszłych inspiracji, zostały na nowo opracowane i dostosowane do innego typu samochodu, jakim jest usportowiony model Alfa Romeo Stelvio.