?>
2020_01_ganinex_slider_wyprzedaz_alfaromeo.jpg
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Aktualności

Podwójne zwycięstwo Alfy Romeo Giulia w konkursie 'SPORT AUTO AWARD'

27 listopada 2019

Włoski sportowy sedan zwyciężył w dwóch kategoriach konkursu organizowanego dla Czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego SPORT AUTO.Topowy model w gamie, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, po raz trzeci z rzędu okazała się najlepszym autem w kategorii „Importowane seryjne modele sedan/kombi do 100 000 Euro".

Kimi Räikkönen świętuje pierwsze zwycięstwo Alfy Romeo w Formule 1

13 września 2019

13 maja 1950 roku marka Alfa Romeo odniosła na torze Silverstone pierwsze zwycięstwo w Formule 1: pod chorągiewką w szachownicę przejechał Nino Farina, który później zdobył też pierwsze Mistrzostwo Świata, prowadząc Alfę Romeo Gran Premio Tipo 158. Dzisiaj, kolejny Mistrz Świata, Kimi Räikkönen, jest bohaterem filmu, który sugestywnie nawiązuje do tamtego wydarzenia.

Niezwykłe emocje czekają na fanów podczas GP Włoch

5 września 2019

Legendarna GP Tipo 159 "Alfetta" pojawi się na wybiegu Larusmiani Boutique od 4 do 15 września. Ekskluzywna lokalizacja reprezentująca włoską modę spod znaku haute couture i butik najstarszej marki zlokalizowanej na Via Monte Napoleone, stanowi idealną scenerię do zaprezentowania kultowego samochodu, który zwyciężył w mistrzostwach F1 w 1951 roku. Od 6 do 8 września na Piazzale Cadorna w Mediolanie dostępny będzie Alfa Romeo Motorhome z symulatorem Formuły 1 i spektakularnym bolidem F1 C38.