?>
×
Wybierz markę by otrzymać dedykowane oferty

Abarth Day 2017 - sprzedaż biletów online

23.04.2017

Na stronie www.abarthday.com, można kupić bilet na spektakularny "Abarth Day 2017", największy zlot fanów Abartha, który odbędzie się w okresie od maja do lipca br. na siedmiu europejskich torach.

Dostępne są różne rodzaje biletów, których ceny zaczynają się od 10 euro. Ponadto, dla posiadaczy karty "The Scorpionship" przewidziany jest upust w wysokości 50%. Kartę można zamówić bezpłatnie na stronie scorpionship.abarth.com.

Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji, marka zdecydowała rozbudować imprezę, która w tym roku podzielona jest na siedem spotkań, na których nie może zabraknąć pasjonatów marki spod znaku Skorpiona.  Program będzie jednakowy w każdym terminie, z niewielkimi lokalnymi dostosowaniami, angażując w pełni coraz liczniejszą społeczność "The Scorpionship", działającą w 10 krajach i zrzeszającą ponad 70 000 członków, do której można zapisać się bezpłatnie na stronie scorpionship.abarth.com.

Od najcenniejszych zabytkowych egzemplarzy, wyprodukowanych od 1949 roku (rok założenia marki spod znaku Skorpiona), po najnowsze modele Abarth 595 i Abarth 124 spider, samochody Abarth będą bohaterami imprezy i na każdym z siedmiu torów wyścigowych będzie można wykonać test drive zarówno na torze, jak i na zewnątrz za kierownicą samochodu z gamy Abarth.

Przestrzeń podzielona zostanie na strefę dedykowaną samochodom współczesnym, modelom zabytkowym oraz filiom Clubu Abarth, a program imprezy jest naprawdę bogaty i intrygujący dla wszystkich pasjonatów marki. Osoby, które przyjadą swoim Abarthem i po uprzednim zakupie odpowiedniego biletu, będą mogły zaparkować samochód w paddocku i zasiąść za jego kierownicą na torze wyścigowym. Ponadto, przygotowana będzie specjalna strefa rozrywki, zaprojektowana dla fanów marki w każdym wieku, gdzie będzie można skorzystać z symulatorów jazdy, ścigać się ze zdalnie sterowanymi modelami Abarth, oraz, dzięki nowej wirtualnej rzeczywistości, skonfigurować nowego Abartha 124 spider. Wreszcie, aby poznać ekstremalne osiągi Abartha, można będzie stać się na chwilę drugim kierowcą samochodu wyścigowego  Abarth, prowadzonego przez zawodowego kierowcę rajdowego.

Na każdym spotkaniu obecna będzie marka Mopar, oficjalny partner usług posprzedażnych FCA. Dzięki Mopar Express Care, innowacyjnej autoryzowanej usłudze mobilnej opracowanej przez Mopar, można będzie wykonać na miejscu przegląd i diagnostykę elektroniczną, przeglądy okresowe (filtry, hamulce, akumulator, żarówki, olej), przegląd klimatyzacji, wulkanizację, wymianę i naprawę szyb, odświeżanie wnętrza i montaż akcesoriów oryginalnych, z usługami promocyjnymi związanymi z imprezą.

W strefie Mopar, można będzie również podziwiać niektóre z bogatej gamy akcesoriów, m.in. końcówkę wydechu Record Monza, komplet obręczy kół Esseesse, zawieszenie Abarth Koni, komplet sportowych nakładek na pedały i sportowej gałki dźwigni zmiany biegów.

Kalendarz:

  • 13 maja - Autodrome de Montlhéry (Francja)
  • 20 maja - Autodromo di Varano de' Melegari (Włochy)
  • 20 maja - Rockingham Motor Speedway (UK)
  • 27 maja - Circuito Vasco Sameiro (Portugalia),
  • 3 czerwca - Salzburgring (Austria)
  • 24 czerwca - Parcmotor Castellolí (Hiszpania)