• Fiat 500

     

  • Jeep range!

  • Jeep range!

  • Nowy Fiat Ducato

  • Fiorino już od 26.500,- netto

  •  

  • Alfa Romeo Mito

    Alfa romeo

  • Nowy Jeep Cherokee

  • Serwis FCA !

 
 

 AUTORYZOWANA STACJA OBSŁUGI SERWISOWEJ

 

 BMW SERWIS , JEEP SERWIS, SERWIS FIAT, SERWIS SKODA, ALFA ROMEO, LANCIA, FIAT DOSTAWCZE

SERWIS BMW, JEEP SERWIS, SERWIS FIAT,SERWIS SKODA 

 


OFERUJEMY

 

Serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis blacharsko-lakierniczy gwarancyjny i pogwarancyjny
Centrum Zgłaszania i Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Samochód zastępczy na czas trwania naprawy
Bezgotówkowe rozliczenie napraw powypadkowych Całodobową pomoc drogową
Przeglądy rejestracyjne - Stacja Kontroli Pojazdów Montaż instalacji gazowych
Sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Montaż i konserwacja klimatyzacji
Stałe i fachowe doradztwo ze strony personelu w zakresie eksploatacji samochodu Akcje sezonowe
Kartę Stałego Klienta upoważniającą do rabatów na robociznę i części zamienne    

 

 

 

"Jesteś w dobrych rękach"

 

   
GANINEX Gazda Group funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1992 r. Na przełomie 15 lat firma rozwinęła się do poziomu największego multibrandowego, autoryzowanego dealera sieciowego na Śląsku. Obecnie firma prowadzi usługi serwisowe na terenie sześciu obiektów (Pszczyna, Katowice, Gliwice, Bytom, Goczałkowice) tworząc w regionie największą, nowoczesną sieć serwisową. Prowadzimy Serwis Fiat,  Serwis  Alfa RomeoSerwis LanciaSerwis JeepSerwis ChryslerSerwis DodgeSerwis Skoda, BMW Serwis oraz Serwis Fiat Professional, .

 

  Katowice al. Roździeńskiego 170, Tel. 32 351 27 50, serwis_katowice@ganinex.com

 

Marcin Błaziński
Kierownik serwisu
tel. 32 351 27 50
m.blazinski@ganinex.com
Mariusz Droś
Doradca serwisowy
tel. 32 351 27 50
m.dros@ganinex.com
Marcin Gazda
Doradca serwisowy
tel. 32 351 27 50
m.gazda@ganinex.com
     
Lesław Grabowski
Doradca serwisowy
tel. 32 351 27 50
l.grabowski@ganinex.com
Bartosz Terlikowski
Doradca serwisowy
tel. 32 351 27 50
b.terlikowski@ganinex.com
 

 

 Pszczyna ul. Bielska 31c, Tel. 32 210 10 00, serwis_pszczyna@ganinex.com

 

Marek Gabrysiak
Kierownik serwisu
tel. 32 210 1000
m.gabrysiak@ganinex.com
Grzegorz Mańka
Doradca serwisowy
tel. 32 210 1000
g.manka@ganinex.com
Krzysztof Ryś
Doradca serwisowy
tel. 32 210 1000
k.rys@ganinex.com
     
Michał Buda
Specjalista ds. rozliczeń
gwarancyjnych
tel. 32 210 1000
m.buda@ganinex.com
Wojciech Jamróz
Kierownik magazynu
tel. 32 210 1000
w.jamroz@ganinex.com
 

 

 

 Gliwice ul. Pszczyńska 306, Tel. 32 230 17 30, serwis_gliwice@ganinex.com

 

Artur Bartoszewicz
szef serwisu
  Tomasz Trefon
Biuro Obsługi Klienta
  Krzysztof Nowak
Biuro Obsługi Klienta
Tel. 32 230 17 30
a.bartoszewicz@ganinex.com

  Tel. 32 230 17 30
t.trefon@ganinex.com
  Tel. 32 230 17 30
k.nowak@ganinex.com

 

Grzegorz Diduszko
likwidacja szkód komunikacyjnych
Tel. 32 230 17 30
g.diduszko@ganinex.com

 

  Goczałkowice, ul. Podlaska 8, Tel. 32 210 73 44, goczalkowice@ganinex.com

 

Sławomir Droździk
kierownik likwidacji szkód komunikacyjnych
  Wojciech Gazda
likwidacja szkód komunikacyjnych
  Wojciech Kowalczyk
Specjalista ds. rozliczeń gwarancyjnych
Tel. 32 210 73 44, 32 210 73 46
s.drozdzik@ganinex.com

  Tel. 32 210 73 44, 32 210 73 46
w.gazda@ganinex.com
  Tel. 32 210 73 44
w.kowalczyk@ganinex.com

 

 
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep , Bmw | Informacje o cookies                                                                                  Copyright © 2010-2011 by GANINEX - Adam Gazda, Design by GANINEX Adam Gazda