• Skoda MAX

  • Jeep range!

  • Fiat 500

     

  • Nowy Fiat Ducato

  • Alfa Romeo Mito

    Alfa romeo

  •  

  • Serwis klimatyzacji i wentylacji juz od 50 zł

     

     

  • Autoryzowana stacja obsługi serwisowej

  • Nowy Jeep Cherokee

 
 

 AUTORYZOWANA STACJA OBSŁUGI SERWISOWEJ

 

 BMW SERWIS , JEEP SERWIS, SERWIS FIAT, SERWIS SKODA, ALFA ROMEO, LANCIA, FIAT DOSTAWCZE

SERWIS BMW, JEEP SERWIS, SERWIS FIAT,SERWIS SKODA 

 


OFERUJEMY

 

Serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny Serwis blacharsko-lakierniczy gwarancyjny i pogwarancyjny
Centrum Zgłaszania i Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Samochód zastępczy na czas trwania naprawy
Bezgotówkowe rozliczenie napraw powypadkowych Całodobową pomoc drogową
Przeglądy rejestracyjne - Stacja Kontroli Pojazdów Montaż instalacji gazowych
Sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Montaż i konserwacja klimatyzacji
Stałe i fachowe doradztwo ze strony personelu w zakresie eksploatacji samochodu Akcje sezonowe
Kartę Stałego Klienta upoważniającą do rabatów na robociznę i części zamienne    

 

 

 

"Jesteś w dobrych rękach"

 

   
GANINEX Gazda Group funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1992 r. Na przełomie 15 lat firma rozwinęła się do poziomu największego multibrandowego, autoryzowanego dealera sieciowego na Śląsku. Obecnie firma prowadzi usługi serwisowe na terenie sześciu obiektów (Pszczyna, Katowice, Gliwice, Bytom, Goczałkowice) tworząc w regionie największą, nowoczesną sieć serwisową. Prowadzimy Serwis Fiat,  Serwis  Alfa RomeoSerwis LanciaSerwis JeepSerwis ChryslerSerwis DodgeSerwis Skoda, BMW Serwis oraz Serwis Fiat Professional, .

 

 Pszczyna ul. Bielska 31c, Tel. 32 210 10 00, serwis_pszczyna@ganinex.com

 

Marek Gabrysiak
szef serwisu
  Grzegorz Mańka
biuro obsługi klienta
  Krzysztof Ryś
biuro obsługi klienta
Tel. 32 210 10 00
m.gabrysiak@ganinex.com
  Tel. 32 210 10 00
g.manka@ganinex.com
  Tel. 32 210 10 00
k.rys@ganinex.com

 

Michał Buda
specjalista ds. gwarancji
Tel. 32 210 10 00
m.buda@ganinex.com

 

 Katowice Al. Roździeńskiego 170, tel. 32 351 27 50, serwis_katowice@ganinex.com

  

Marcin Błaziński
kierownik serwisu

  Mariusz Droś
biuro obsługi klienta
  Marcin Gazda
biuro obsługi klienta
Tel. 32 351 27 50
m.blazinski@ganinex.com
  Tel. 32 351 27 50
m.dros@ganinex.com
  Tel. 32 351 27 50
m.gazda@ganinex.com

 

Lesław Grabowski
biuro obsługi klienta
 

Błażej Ziobrowski
biuro obsługi klienta

  Łukasz Chudy
biuro obsługi klienta
Tel. 32 351 27 50
l.grabowski@ganinex.com
  Tel. 32 351 27 50
b.ziobrowski@ganinex.com
  Tel. 32 351 27 50
l.chudy@ganinex.com

 

 Katowice Skoda Al. Roździeńskiego 182, tel. 32 203 66 00, serwis@skoda.ganinex.pl

 

Jarek Kozłowski
kierownik serwisu
  Remigiusz Borawski
doradca serwisowy
 

Piotr Kloc
doradca serwisowy

Tel. 32 203 66 00 wew. 2
j.kozlowski@ganinex.pl
  Tel. 32 203 66 00 wew. 2
r.borawski@ganinex.pl
  Tel. 32 203 66 00 wew. 2
p.kloc@ganinex.pl

 

 Gliwice ul. Pszczyńska 306, tel. 32 230 17 30, serwis_gliwice@ganinex.com

 

Artur Bartoszewicz
szef serwisu
  Tomasz Trefon
biuro obsługi klienta
  Krzysztof Nowak
likwidacja szkód komunikacyjnych
Tel. 32 230 17 30
a.bartoszewicz@ganinex.com
  Tel. 32 230 17 30
t.trefon@ganinex.com
  Tel. 32 230 17 30
k.nowak@ganinex.com

 

Grzegorz Diduszko
likwidacja szkód komunikacyjnych
Tel. 32 230 17 30
g.diduszko@ganinex.com

 

 Gliwice BMW ul. Pszczyńska 322, tel. 32 700 10 00, serwis@bmw-gazda.pl

 

Adam Kaput
kierownik serwisu

  Mariusz Raczek
specjalista ds. rozliczeń gwarancyjnych
  Bartłomiej Spyra
doradca serwisowy
Tel. 885 269 010
adam.kaput@bmw-gazda.pl

  Tel. 32 700 10 00
marcin.raczek@bmw-gazda.pl
  Tel. 32 700 10 00
bartlomiej.spyra@bmw-gazda.pl

 

Rafał Bieńskowski
doradca serwisowy
  Tomasz Chrobok
doradca sp. likwidacji szkód komunikacyjnych

Tel. 32 700 10 00
rafal.bienkowski@bmw-gazda.pl
  Tel. 32 700 10 00
tomasz.chorobok@bmw-gazda.pl

 

 Goczałkowice ul. Podlaska 8, tel 32 210 73 44, serwis_goczalkowice@ganinex.com

 

Sławomir Droździk
kierownik likwidacji szkód komunikacyjnych
  Wojciech Gazda
likwidacja szkód komunikacyjnych
  Bartłomiej Szromek
likwidacja szkód komunikacyjnych
Tel. 32 210 73 44, 32 210 73 46
s.drozdzik@ganinex.com
  Tel. 32 210 73 44, 32 210 73 46
w.gazda@ganinex.com
  Tel. 32 210 73 44
b.szromek@ganinex.com

 

Wojciech Kowalczyk
specjalista ds. gwarancji
Tel. 32 210 73 44
w.kowalczyk@ganinex.com

 

 BMW SERWIS, JEEP SERWIS, SERWIS FIAT,SERWIS SKODA

 
 

Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep , Bmw | Informacje o cookies                                                                                  Copyright © 2010-2011 by GANINEX - Adam Gazda, Design by GANINEX Adam Gazda